O firmie

Biuro rachunkowe Abax

Kilka słów o firmie Abax S.C.

Nasze biuro rachunkowe rozpoczęło działalność w 2007 roku i od samego początku jego atutem są ludzie, specjaliści w swoich dziedzinach z dużym doświadczeniem zawodowym, których   pasją jest to, co właśnie robią. Potrafimy elastycznie dopasować się do Państwa potrzeb i wymagań. Rozumiemy te potrzeby i w praktycznie każdej sytuacji potrafimy się porozumieć, doradzić czy rozwiązać dany problem.

Główną księgową i osobą kontaktującą się z klientami jest Pani Edyta – specjalista w zakresie rachunkowości i spraw pracowniczych, osoba otwarta, życzliwa i z dużym poczuciem odpowiedzialności. Z tą osobą zawsze można porozmawiać, na pewno postara się wyczerpująco odpowiedzieć Państwu na wszelkie pytania i znaleźć najlepsze rozwiązania dla spraw z którymi Państwo przyjdą. Kontakt: edyta@abaxsc.com lub biuro@abaxsc.com lub tel. GSM 661031771

Praktycznie od samego początku jest z nami Pani Gosia zajmująca się rachunkowością znacznej części naszych klientów. Za obsługę następnej części odpowiedzialna jest Pani Halina. Za sprawy techniczno organizacyjne czyli komputery, oprogramowanie, zabezpieczenia, internet, reklama, tworzenie i administracja stron www oraz inne odpowiada P. Krzysztof. Kontakt: krzysztof@abaxsc.com

Cała ekipa biura dba o jak najwyższą jakość usług mając świadomość, że obsługiwane firmy klientów to nie tylko nazwy i cyfry, ale przede wszystkim ludzie. Pracownicy na bieżąco śledzą nowości z zakresu prawa pracowniczego, finansów i rachunkowości dzięki czemu możemy natychmiast informować swych klientów o postępujących zmianach i służyć fachową poradą. Wyręczamy też ich w kontaktach z urzędami: Skarbowym, ZUS i GUS.

Abax S.C. Kolista 25 Biurowiec Przechowywane przez nas dane klientów, zarówno te w formie elektronicznej jak i tradycyjnej, papierowej są chronione przed utratą i dostępem osób trzecich poprzez odpowiednie procedury archiwizacyjne oraz szyfrowanie połączeń sieciowych i inne zabezpieczenia elektroniczne. Dodatkowo budynek w którym mieści się biuro chroniony jest przez wyspecjalizowaną firmę.

Księgowość prowadzimy komputerowo za pomocą nowoczesnego oprogramowania CDN Comarch zgodnego z zaleceniami Ministerstwa Finansów.

Działalność prowadzimy na podstawie licencji Ministra Finansów, a biuro ubezpieczone jest od odpowiedzialności cywilnej.

Misja firmy

Misją naszej firmy jest sprawienie by klienci „spali spokojnie” ze świadomością, że rachunkowość ich firm jest w profesjonalnych rękach. Wiemy, że przepisy podatkowe i pokrewne nie są najmilszą i najłatwiejszą lekturą „do poduszki”, dlatego, to my z racji naszego zawodu nieustannie się kształcimy w tej materii, a klientom dostarczamy usługi, dzięki którym zaoszczędzą czas, własne nerwy i gotówkę.  Staramy się za pomocą rzetelności, uczciwości i „ludzkiego” podejścia sprawiać by relacje z klientami nie ograniczały się tylko do zakresu klient – usługodawca, ale by opierały się na wzajemnym zaufaniu i partnerstwie procentującym korzyściami biznesowymi dla obydwu stron. Chcemy by nasi klienci wiedzieli, że my angażujemy się w pełni w rozwiązywanie ich problemów. Nasz biznes to nie tylko cyferki i rozliczenia, to również moralna, ludzka odpowiedzialność, którą odczuwamy i której staramy się jak najlepiej sprostać nie bacząc nawet na ograniczenia wynikające z naszego czasu pracy, gdy zaistnieje taka potrzeba. Nie zapominamy również o własnym rozwoju – kształcimy się, zatrudniamy nowych pracowników, rozwijamy zaplecze techniczne, wszystko po to, by świadczyć profesjonalne usługi dostosowane lepiej do potrzeb konkretnych klientów. Cieszymy się, gdy firmy naszych klientów dobrze prosperują i rozwijają się, bowiem jest w tym również mała cząstka naszej zasługi.

Nasze biuro działa w oparciu o następujące wyznaczniki

  • Odpowiedzialność – za księgowość naszych klientów i ich bezpieczeństwo podatkowe
  • Partnerstwo – wynikające z wzajemnego zaufania
  • Bezpieczeństwo – danych, dokumentów i ubezpieczenie od błędów.
  • Dyskrecja – tajemnica handlowa, poufność
  • Informacja – pełna informacja księgowa oraz dotycząca aktualnych przepisów podatkowych i pokrewnych
  • Technologia – nowoczesne rozwiązania informatyczne
  • Edukacja – nieustanne śledzenie zmian w przepisach podatkowych, księgowych, prawie pracy i innych związanych, doskonalenie zawodowe
  • Kompleksowość – udostępnienie wielu usług księgowych i kadrowych oraz reprezentowanie klientów w urzędach
  • Stabilność – długoterminowa współpraca
Udostępnij na:

(comments disabled)